Gogosari opariti in otet
Postat de Mokuska in Muraturi 5 Mai 2015 | 28788 vizualizari
Este prima data cand am facut acesta reteta. Vreau sa va spun ca va recomand cu mare drag. Gogosarii sunt crocanti, dulci-acrisori.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (15)
la 05.05.2015, 10:20
Si din astia fac si imi plac tare mult!
la 05.05.2015, 10:23
la 05.05.2015, 10:39
super buni
la 05.05.2015, 10:42
tare buni!
la 05.05.2015, 10:42
buni!
la 05.05.2015, 11:12
Foarte buni! nu stiam ca esti asa de harnica
la 05.05.2015, 11:12
la 05.05.2015, 13:51
imi plac
la 05.05.2015, 16:29
Simoooooo,e fată la casa ei
la 05.05.2015, 20:25
Foarte buni!
la 06.05.2015, 10:05
Multumesc
COMENTEAZA