Gogosi berlineze cu smantana si topping de visinePostat de Elena_Daria in Dulciuri Gogosi by Miha, iar topinggul asta delicios l-am vazut la papanasi Laurei! Multumesc fetelor!:X Inapoi la reteta |


Daca ai fi aproape te-as chema la mine si te-as servi cu drag!




|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|