Gogosi cu iaurtPostat de mihaelab in Dulciuri
Inapoi la reteta
|
sarumana mult Ruxy
Onesta, erai gogosica tentanta?

bune rau
si am mancat de nu ma puteam opri
Onesta ia draga,cate vrei
pai pune STOP
Rocsi
dar totusi daca vrei neaparat cu iaurt mai fac
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|