Gogosi glazurate
Postat de sufletista in Dulciuri 7 Mar 2012 | 4587 vizualizari
mi-a facut miha pofta cu gogosile(le-am vazut pe blog)nu am rezistat tentatiei,
au fost delicioase(eu am adaptato cu ce-am avut in casa)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (20)
la 07.03.2012, 21:02
wow.........asa ceva nu pot refuza.
la 07.03.2012, 21:04
medi nici eu nu am rezistat cand le-am vazut
la 07.03.2012, 21:16
foarte bune!bravo
la 07.03.2012, 21:22
la 07.03.2012, 21:36
bune,bune!
la 07.03.2012, 21:43
la 07.03.2012, 22:14
bune bune
la 07.03.2012, 22:28
gogosi
la 08.03.2012, 05:24
bune gogoselele
la 08.03.2012, 11:09
multumesc
la 08.03.2012, 18:40
cu siguranta sunt bune...hham
la 09.03.2012, 09:14
wow,cum arata
COMENTEAZA