Gomboţi evreieşti
Postat de botcrina in Dulciuri 29 Apr 2012 | 17795 vizualizari
Am primit această reţetă de la prietena mea dragă, dna. Delia.
Mulţumesc mult!!!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (18)
la 29.04.2012, 18:52
place
la 29.04.2012, 19:25
Intereasnta reteta!
De tinut minte, la favorite cu ea
la 29.04.2012, 21:53
foarte buni vreau si eu macar 2 i-am trecut la favorite
la 29.04.2012, 22:55
mmm bun
la 30.04.2012, 12:53
direct la favorite,
la 30.04.2012, 14:21
va multumesc turturora
la 30.04.2012, 21:29
la 01.05.2012, 13:50
Grozav! Mult imi plac!
la 10.02.2013, 14:44
Foarte bine arata,se pot face si mai mici daca avem rabdare !Numai buni pentru zilele de post .
COMENTEAZA