Gris cu lapte cu sirop caramel

Postat de Alinutza80 in Mancare copii
21 Aug 2012 | 11547 vizualizari

Bun pentru cei mici si pentru cei mari

Inapoi la reteta

Comentarii (20)

la 21.08.2012, 20:12
Mmmm bun, bun!
la 21.08.2012, 20:38
like,like
la 21.08.2012, 20:40
si eu fac ceva asemanator si-mi place tare mult
doar ca pun si oua si pun grisul peste caramel si-l lasa la cuptor putin
la 21.08.2012, 20:40
Delicios!
la 21.08.2012, 21:02
bun
la 21.08.2012, 21:39
la 21.08.2012, 22:00
o sa fac si eu piticului
la 21.08.2012, 22:01
Tare bun
la 21.08.2012, 23:20
la 21.08.2012, 23:50
Ce-mi mai facea bunica in copilarie...
la 22.08.2012, 00:19
ioi,am venit si nu mai plec
la 22.08.2012, 09:55
Vin si eu la o portie micuta
la 22.08.2012, 12:47
haideti, ca va servesc pe toti cu cate o portie
la 22.08.2012, 15:22
a mai ramas si ptr micutii mei ?
la 22.08.2012, 16:38
O nebunie delicioasa!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or