Gulas de porc cu zacusca si tuica
Postat de CookieMonster in Porc 31 Mar 2013 | 4108 vizualizari
Am plecat de la reteta diveinbucatarie :D
Inapoi la reteta
|
Comentarii (18)
la 31.03.2013, 13:48
Cred ca rebuie sa testam mai des calitatea tuicii
))
la 31.03.2013, 13:49
Dacă aş zice că nu e bună aş fi un mincinos, dar nici nu cer, până nu se termină postul.
Super!
la 31.03.2013, 14:03
bunica asa am zis si eu
la 31.03.2013, 14:04
Padre o sa te invit la mine dupa post
la 31.03.2013, 15:28
La cate visine din visinata am gustat,renunt la tuica...
la 31.03.2013, 15:46
U iu iu
)..Ma apuc de cantat..Cred ca e buna ca arata bine
la 31.03.2013, 15:53
Cu tuica...hmmm...ce inventiva...super arata!
la 31.03.2013, 17:23
pai va invit pe toate sa testam impreuna calitatea tuicii
a iesit bun, un gust diferit, dar bun
la 31.03.2013, 17:32
super!arata tare bine
la 31.03.2013, 18:29
Multumesc Bya
la 31.03.2013, 19:16
o tuica si la mine
))
la 31.03.2013, 19:16
pardon...o portie de gulas cu tuica
la 31.03.2013, 19:24
Adica 2 in 1 ,ne dai si de baut si de mancat
COMENTEAZA