Gustare taraneasca

Postat de Patricia_Iordache_79 in Sandvisuri
23 Mar 2013 | 4893 vizualizari

Dragii mei, aceasta gustare o stiu de la bunicul meu. Zilele trecute mi-a dat mama putina untura de porc, cu gandul sa fac cateva cornulete fragede. Brusc, mi-am amintit de gustarile bunicului si m-a cuprins o pofta...asa ca le-am facut si le-am mancat la fel de repede.

Inapoi la reteta

Comentarii (27)

la 23.03.2013, 08:48
la 23.03.2013, 08:48
Ce bine arata!!
la 23.03.2013, 09:05
Numa' buna
la 23.03.2013, 09:08
la 23.03.2013, 09:21
la 23.03.2013, 09:32
la 23.03.2013, 09:53
la 23.03.2013, 10:18
la 23.03.2013, 10:39
la 23.03.2013, 10:53
Mancarea pe care o faceau bunicii e cea mai buna...si eu imi aduc aminte cu placere de ea
la 23.03.2013, 10:56
la 23.03.2013, 11:09
Da, mie imi place foarte mult! Multumesc fetelor
la 23.03.2013, 11:19
imi place
la 23.03.2013, 11:40
la 23.03.2013, 12:03

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or