Gustare taraneascaPostat de Patricia_Iordache_79 in Sandvisuri Dragii mei, aceasta gustare o stiu de la bunicul meu. Zilele trecute mi-a dat mama putina untura de porc, cu gandul sa fac cateva cornulete fragede. Brusc, mi-am amintit de gustarile bunicului si m-a cuprins o pofta...asa ca le-am facut si le-am mancat la fel de repede. Inapoi la reteta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|