Iahnie de fasole cu carnatiPostat de elena1988 in Mancaruri de legume
Inapoi la reteta
|
...daca ma primesti sa papam bunaciunea asta impreuna
as manca zilnic asta
hai odata ca te astept
se raceste mancarica
hai ca am scos si o sticla de vin alb
rece
multumesc
mersi
thanks
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|