Iahnie de fasole cu carnatziPostat de MotanLaOale in Mancaruri cu carne
Inapoi la reteta
|




















delicios mie imi place tare cu gogonele


)si bunica
))
))))))




























hehe... fasolica asta arată super


...ce as manca si eu o portie! si muraturile arata tare biine!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|