Iaurt de casa
Postat de babi5 in Mancare copii 31 Dec 2014 | 5744 vizualizari
Usor de facut si tare gustos
Inapoi la reteta
|
Comentarii (18)
la 31.12.2014, 14:48
bUN TREBUIE SA FIE!
la 31.12.2014, 15:18
Bun
la 31.12.2014, 16:39
sa ne dregem cu un iaurt dupa atata carne
la 31.12.2014, 17:55
Gherga Daniela
multumesc
la 31.12.2014, 17:57
Foarte bun DYA poti incerca si pentru ingeras
la 31.12.2014, 19:11
Simona72 te pupa Babin si-ti multumesc
la 31.12.2014, 19:14
Cleme pupici de la Bunici
la 31.12.2014, 19:16
Wla draga asa este
multumesc
la 31.12.2014, 19:19
Ela * scuze
la 31.12.2014, 19:20
Vladimir multumesc
la 01.01.2015, 20:37
COMENTEAZA