Icre de fasole boabe

Postat de MotanLaOale in Mancaruri de post
4 Mai 2011 | 13953 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (34)

la 04.05.2011, 10:23
fasolea oricum gatita imi place si eu fac da numai cu usturoi si adaug vreo 2-3 stopi de otet sau lamaie incearca
la 04.05.2011, 10:37
bunaaaa
la 04.05.2011, 10:43
buuun
la 04.05.2011, 10:49
buna
la 04.05.2011, 10:52
Multumesc
la 04.05.2011, 10:56
super
la 04.05.2011, 10:57
la 04.05.2011, 13:00
Imi place Nu am facut niciodata dar astazi o sa fac ca mi-ai facut pofta,suuuper idee
la 04.05.2011, 13:29
la 04.05.2011, 13:44
e foarte gustoasa,,,

la noi se numeste fasole "batuta" sau "facaluita"
la 04.05.2011, 13:53
Grozava atata pot sa spun, arata demential
la 04.05.2011, 14:34
la 04.05.2011, 15:37
Multumesc
la 04.05.2011, 17:25
de-o saptamana tot aman ca vreau sa fac si eu fasole dar acum ca mi-ai facut pofta o sa fac: tu ai mai facut si ciorbița aia cu afumatura..dar o sa iau de la tine acum pana fac eu..
la 04.05.2011, 17:57
wow........teribil de mult imi place.............

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or