Icre de fasole boabePostat de MotanLaOale in Mancaruri de post
Inapoi la reteta
|
si eu fac da numai cu usturoi si adaug vreo 2-3 stopi de otet sau lamaie
incearca
buuun
buna
super
Nu am facut niciodata dar astazi o sa fac ca mi-ai facut pofta,suuuper idee
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|