Ingheţată cu iaurt şi fructePostat de diaconta in Dulciuri Se ştie deja că-mi place la nebunie îngheţata de casa,mai ales cea cu fructe.Aş mânca non stop îngheţată,dar parcă totuşi nu se cade.Am vrut o îngheţată cremoasă aşa că am încercat ceva puţin diferit.A ieşit delicioasă. Inapoi la reteta |

)))
)
)
..Eu nu stiu de ce nu mai mananc inghetata ca inainte. Acum rar servesc una
). Arata bine oricum
Super bunatate!
) 
))))))
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|