Inghetata de ciocolata
Postat de sufletista in Dulciuri 16 Iul 2013 | 4855 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (23)
la 16.07.2013, 21:42
ce buna ee...!!!

la 16.07.2013, 21:42
vreau si eu
la 16.07.2013, 21:45
Ahh, îngheţată, iar eu nu am voie
Deh, cine lucrează cu coardele vocale... . Super!
la 16.07.2013, 21:46
Si eu vreau!
la 16.07.2013, 21:46
super!
la 16.07.2013, 21:47
Lasa Padre ca te ajut eu aici
Buna inghetata Lau
la 16.07.2013, 21:48
servesc pe toata lumea
la 16.07.2013, 21:48
Ce buna!Dai si mie,Lau?Dau
la schimb!
la 16.07.2013, 21:49
vreau si eu
la 16.07.2013, 21:51
buna buna
la 16.07.2013, 21:58
buna buna
la 16.07.2013, 22:01
mena ce dai la schimb?
toata lumea primeste cate o visina
la 16.07.2013, 22:02
bun, bun
la 16.07.2013, 22:08
Aiaiai ce bine arata!!!
COMENTEAZA