Inghetata de fructe de padure
Postat de Creatsa in Dulciuri 1 Apr 2013 | 8297 vizualizari
O inghetata dulce-acrisoara pe care am servit-o alaturi de un tort super ciocolatos.
Reteta am preluato de la Miha .
Inapoi la reteta
|
Comentarii (26)
la 01.04.2013, 14:43
Tare bine arata!! si usor de facut
la 01.04.2013, 14:45
N-am voie, fac gâlci
Super!
la 01.04.2013, 14:47
Padre
la 01.04.2013, 14:50
Dea multumesc

Parinte
)) multumesc frumos
la 01.04.2013, 14:50
Super!
la 01.04.2013, 14:53
buna buna
la 01.04.2013, 14:54
la 01.04.2013, 14:54
La asa ceva nu rezist

la 01.04.2013, 14:55
Ce buna!
la 01.04.2013, 14:55
asa ceva nu se refuza ,
la 01.04.2013, 14:58
Multumesc frumos pentru aprecier
Va servesc cu mare drag !
P.s asteptati sa vin si cu tortul
la 01.04.2013, 15:03
Ce bunatate!!!!
la 01.04.2013, 15:04
Moaaaaaaa!!
la 01.04.2013, 15:07
Multumesc
la 01.04.2013, 15:08
foarte buna
COMENTEAZA