Inghetata de laptePostat de postavaru in Dulciuri Pentru ca se anunta o saptamana calduroasa, va propun sa o incepem cu o inghetata simpla si foarte buna. Inapoi la reteta |
ca-mi amintisem ca mai am vreo doua probleme de rezolvat urgent
)
) Zici ca-i directoru nostru.. Cand ajung mapele la el.. semneaza maxim 2, apoi isi face de lucru... la Prefectura cica..

Noua de maine ni se schimba directoru
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|