Inghetata "Lapte de pasare"Postat de mihaelab in Dulciuri buna rau aceasta inghetata am vazut-o o data pe un sait,nu mai stiu unde si acum ia cam venit randul,bunaaaaaaa Inapoi la reteta |
cred ca voi incerca si eu..dar pana atunci pap de la tine ca arata tare bine
yammy vreau si eu
sigur draga Eduard
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|