Inghetata "Lapte de pasare"

Postat de mihaelab in Dulciuri
27 Mai 2011 | 8903 vizualizari

buna rau aceasta inghetata am vazut-o o data pe un sait,nu mai stiu unde si acum ia cam venit randul,bunaaaaaaa

Inapoi la reteta

Comentarii (27)

la 27.05.2011, 13:44
mihaela ti-ai cumparat aparat foto?
as vrea si eu o cupa
la 27.05.2011, 13:45
da am luat,se cunoaste,nu?
te servesc cu mare drag
la 27.05.2011, 13:46
buna buna
la 27.05.2011, 13:53
multumesc din suflet Vladimir
la 27.05.2011, 14:02
cred ca voi incerca si eu..dar pana atunci pap de la tine ca arata tare bine
la 27.05.2011, 14:03
buna inghetata
la 27.05.2011, 14:06
ia si papa Deyut
la 27.05.2011, 14:06
multumesc Camy
la 27.05.2011, 14:14
la 27.05.2011, 14:18
super bunnn
la 27.05.2011, 14:20
Divain
la 27.05.2011, 14:20
multumesc draga Rocsi
la 27.05.2011, 17:05
yammy vreau si eu
la 27.05.2011, 21:45
Foarte,foarte buna
la 27.05.2011, 22:07
sigur draga Eduard

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or