Invartita cu branza de oaie
Postat de medioto59 in Aperitive / Garnituri 4 Ian 2014 | 10638 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (35)
la 04.01.2014, 12:49
Faina ... am vz de dimi pe mail
la 04.01.2014, 12:49
Tare buna
la 04.01.2014, 12:54
heeeeeeeeeeeeeeeeeei Diana ce faci?cam rarut pe aici!!!
la 04.01.2014, 12:55
New Me multumesc!
la 04.01.2014, 13:00
Medi , eu rarut ? mda , la postari , dar la hlizeala si inghionteala-s prima
la 04.01.2014, 13:07
hahaha...........si eu tot asa
la 04.01.2014, 13:09
buna
la 04.01.2014, 13:10
delicioasa
la 04.01.2014, 13:11
te astept la o portie Ralu!
la 04.01.2014, 13:17
hai si tu la o portie Luana!
la 04.01.2014, 13:21
Ce ar merge o portie!!
la 04.01.2014, 13:21
ne primesc americanii pe aeroport cu o invartita de-asta oare?
ca mie tare imi place!
la 04.01.2014, 13:22
Merge foarte bine cu o bere
la 04.01.2014, 13:31
daca iti place Madi atunci da o fuga pana la mine
)
la 04.01.2014, 13:31
tu dai berea Buni
)
COMENTEAZA