Kebab indian cu fasole rosie si orez
Postat de Brindusa in Pui 26 Ian 2010 | 9412 vizualizari
O alternativa aromata a traditionalelor chiftele
Inapoi la reteta
|
Comentarii (24)
la 27.01.2010, 00:52
,, astazi e ziua ta , zi frumoasa ca tine ...'' La multi ani !!! sanatate si pace in suflet .
la 27.01.2010, 01:08
La Multi Ani!!!
la 27.01.2010, 01:21
La multi ani!

Reteta e su-per 
la 27.01.2010, 07:51
La Multi ani!Brandusa!
la 27.01.2010, 09:12
la multi ani, sa ne traiesti sa fii sanatoasa, felicitari si familiei
la 27.01.2010, 12:24
sanatate , bucurii si impliniri!
la 27.01.2010, 13:38
la multi ani! fie ca toate dorintele sa ti se-ndeplineasca...
la 27.01.2010, 20:50
va multumesc (din nou) pentru toate gandurile bune si urarile frumoase.
COMENTEAZA