Kebab indian cu fasole rosie si orezPostat de Brindusa in Pui O alternativa aromata a traditionalelor chiftele Inapoi la reteta |


Sa fii sanatoasa si iubita!
am vazut blogul
Dar daca am urat in avans poate primesc o felie de tort in plus.
Azi e ziua mea, intr-adevar, dar n-am fost la serviciu.



La multi ani!!


Miha le afla pe toate. Bravo, Mihaaaa! Brandusa se poate kebab si fara garnitura ?
Mie imi place cu mustar.
Deci nu primesc o felie de tort in plus.




, asa ca mai vedem pana atunci.







nu trebuia sa zici asa in gura mare! Si eu care nu m-am pregatit asa cum meritati.... azi am facut doar cateva dulciurele sa le duc maine colegilor. 



|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|