Ketchup picant
Postat de Bunica in Bulion 10 Aug 2014 | 18440 vizualizari
Am vazut la Laura Laurentiu o reteta de ketchup ,care m-a atras.Ieri am executat-o.A iesit o bunatate!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 10.08.2014, 13:02
bun bun
la 10.08.2014, 13:09
n-am facut niciodata. Dar cred ca ar fi timpul sa incerc si eu astfel de retete!
la 10.08.2014, 13:11
Daca faci suc de rosii sau bulion ,ketchup-ul e floare la ureche,Claudia!
la 10.08.2014, 13:14

la 10.08.2014, 13:33
bun
la 10.08.2014, 14:28
Buni, bună treabă. Bag sema că te pregăteşti iar pentru vreun concurs de pizza la iarnă.
la 10.08.2014, 15:04
Deci la iarna stiu unde sa cer
la 10.08.2014, 17:30
trebuie incercata
la 10.08.2014, 21:12
tare bun in orice moment..
la 10.08.2014, 21:29
Daca e picant, e perfect!
la 11.08.2014, 09:24


ce buna e
COMENTEAZA