Kȕrtos - cozonac secuiesc
Postat de lia in Dulciuri 30 Ian 2012 | 30304 vizualizari
Kȕrtos pt toti prietenii mei de pe bucatars :)) de aceasta data, cu nuca de cocos...sper sa va placa:-* Reteta cu nr 300 !
Inapoi la reteta
|
Comentarii (58)
la 30.01.2012, 12:05
ce-mi place.
la 30.01.2012, 12:07
si eu si eu vreau
la 30.01.2012, 12:07
ce frumos ti-a iesit 


felicitari harnicuto
la cat mai multe retete delicioase
la 30.01.2012, 12:10
vreu si eu
la 30.01.2012, 12:20
si eu si eu
la 30.01.2012, 12:21
mediato
dena
cu mare drag
la 30.01.2012, 12:22
Dia
multumesc
la 30.01.2012, 12:23
angyb
gurita_ta
serviti,serviti
la 30.01.2012, 12:24
si eu vreau un carliontz! te felicit, Lia!!!
la 30.01.2012, 12:29
Anamaria
multumesc draga mea
serveste-te
la 30.01.2012, 13:10
Foarte buni.Le simt aroma!
la 30.01.2012, 13:19
Lia, asta este o idee minunată.
la 30.01.2012, 13:45
ce imi place
la 30.01.2012, 13:53
Super! Mi-ai facut pofta.
la 30.01.2012, 14:11
La cat mai multe retete!!!
COMENTEAZA