Lapte batut cu smantana

Postat de Constelatialeu in Bauturi
9 Sep 2016 | 7524 vizualizari

Asa mi-a venit o pofta de lapte batut cu mamaliga incat m-am apucat sa-mi fac, mai ales ca aveam ce-mi trebuie...un pic de rabdare sa mai am, pana maine sa-mi fac mamaliga si sa se prinda laptele...l-am lasat la soare pe balcon.

Inapoi la reteta

Comentarii (17)

la 09.09.2016, 16:21
la 09.09.2016, 16:23
L-ai bătut rău cu două linguri!
la 09.09.2016, 16:24
la 09.09.2016, 16:24
superrrr bun
la 09.09.2016, 16:29
Buni, chiar cu 3...
la 09.09.2016, 17:08
Bun!
la 09.09.2016, 17:57
Ai muls vacile? boieroaica te-ai mai facut
la 09.09.2016, 18:13
Da Simonete, am 3 vaci pe balcon si una la dozator...
la 09.09.2016, 19:05
Te-ai facut rea, ai inceput sa bati una, alta. )) Bun, laptele asta! Cunosc gustul.
la 09.09.2016, 19:36
bun
la 09.09.2016, 21:18
Eheee, era nelipsit in copilarie!
la 09.09.2016, 22:45
la 09.09.2016, 23:17
la 10.09.2016, 10:42
E gata? Sa pun de mamaliga? Ce pofta mi-ai facut!
la 10.09.2016, 10:42

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or