Lasagne

Postat de yafa in Lasagna
13 Aug 2010 | 19282 vizualizari

Nu fac des, insa piticii mei le adora si cum nu pot rezista rugamintilor, ma pun pe treaba ;)

Inapoi la reteta

Comentarii (18)

la 13.08.2010, 09:48
Foarte buna! Mai ales cu foile facute in casa!
la 13.08.2010, 11:11
la 13.08.2010, 12:18
super e la favo si 5 furcu ,asa e cu pitici stiu sa se bage sub piele noastra si normal ca ne cuceresc
la 13.08.2010, 12:37
la 13.08.2010, 13:58
ce bunatate
la 13.08.2010, 15:40
la 13.08.2010, 20:31
Bestial arata , 5 furculite si felicitarile mele ca ai facut tu si foile
la 13.08.2010, 20:48
Va multumesc mult fetelor, am pus deoparte pentru fiecare o portie!
la 13.08.2010, 23:40
chiar si la ora asta as infuleca o portie , desi e tarziu !
la 14.08.2010, 00:08
arata foarte foarte apetisant!
la 14.08.2010, 00:44
Ooooo, ce bunatate!5 furcu
la 16.08.2010, 23:14
Multumesc fetelor
la 16.08.2010, 23:26
arata excelent..................
la 18.08.2010, 22:41
delicioasa ,imi place
la 18.08.2010, 23:08
Medioto, Gina, multumesc mult

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or