Postat de momo121 in Mancaruri cu carne27 Oct 2014 | 5678 vizualizari
Pentru prima data cand fac lasagna, pot zice ca sunt foarte incantata de cum mi-a iesit, chiar daca am uitat-o putin mai mult in cuptor!!! :D