Leacuri băbeşti

Postat de florian in Pui
24 Noi 2010 | 22499 vizualizari

La aşa vreme...mă duce gândul la frig şi guturai...

Inapoi la reteta

Comentarii (21)

la 25.11.2010, 08:24
frumoasa prezentare la asa tratament sa tot racesti macar o zi saptamanal
la 25.11.2010, 15:34
...după aşa laude...cred că o să mi-o iau în cap!...
Doamne fereşte să intre soaţa mea p-acilea...că m-am fript!...nu mă mai vedeţi!
la 26.11.2010, 13:22
Super reteta si prezentarea.
la 26.11.2010, 13:46
moldovenii astia ai mei..... aprigi bucatari!!
la 26.11.2010, 15:59
vai ,vai , ce-as sta si io infofolita-n pat si sa-mi aduca cineva ceva gatit si mamaligutza
.
place!!!!
s-un ghinisor la urma
la 23.01.2015, 11:47
Frumoasa prezentare,bravo.

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or