Lemon Ice Tea

Postat de rocsi_1612 in Bauturi
13 Iun 2011 | 8673 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (24)

la 13.06.2011, 13:24
am venit repejor sa ma racoresc putin
la 13.06.2011, 13:52
La noi e cam frig, dar nu-i bai...ma bag sub plapuma si tot beau un ceai cu gheata. )
la 13.06.2011, 14:18
la 13.06.2011, 14:26
PERFECT !!!
Hai , sa traim !
la 13.06.2011, 15:06
si eu si eu si eu
la 13.06.2011, 15:24
vreau si eu ca tare sete mi s-a facut
la 13.06.2011, 16:54
la 13.06.2011, 17:20
un pahar te rog...............
la 13.06.2011, 17:29
Oooo, numa' bun ca asa mi-e de sete
la 13.06.2011, 19:01
haideti toate repede
-miha atunci fara gheata mama ca sa nu ti se faca frig
-sa traim diana cu totii si sa fim sanatosi ca restul ne descurcam noi
la 13.06.2011, 19:04
Pentru mine esteee??????
la 13.06.2011, 19:05
ce merge un pahar!!!
la 13.06.2011, 20:19
la 13.06.2011, 21:18
-este si pentru tine gaby
-dana,kamy
la 13.06.2011, 21:38
bun

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or