la 13.06.2011, 13:24 am venit repejor sa ma racoresc putin
la 13.06.2011, 13:52 La noi e cam frig, dar nu-i bai...ma bag sub plapuma si tot beau un ceai cu gheata. )
la 13.06.2011, 14:18
la 13.06.2011, 14:26 PERFECT !!!
Hai , sa traim !
la 13.06.2011, 15:06 si eu si eu si eu
la 13.06.2011, 15:24 vreau si eu ca tare sete mi s-a facut
la 13.06.2011, 16:54
la 13.06.2011, 17:20 un pahar te rog...............
la 13.06.2011, 17:29 Oooo, numa' bun ca asa mi-e de sete
la 13.06.2011, 19:01 haideti toate repede
-miha atunci fara gheata mama ca sa nu ti se faca frig
-sa traim diana cu totii si sa fim sanatosi ca restul ne descurcam noi
la 13.06.2011, 19:04 Pentru mine esteee??????
la 13.06.2011, 19:05 ce merge un pahar!!!
la 13.06.2011, 20:19
la 13.06.2011, 21:18 -este si pentru tine gaby
-dana,kamy