Lichior de mentăPostat de panacris in Bauturi Un lichior deosebit! Un adevărat medicament, folosit ca digestiv! Inapoi la reteta |
Dă o fugă până la București și umplem portbagaj-ul cu mentă
Eu de la piata cris...s-au eventual pe cimpuri am intilnit menta salbatica
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|