Lichior de mentă
Postat de panacris in Bauturi 23 Iun 2013 | 18744 vizualizari
Un lichior deosebit! Un adevărat medicament, folosit ca digestiv!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (21)
la 23.06.2013, 20:03
ce bun o fi 
la 23.06.2013, 20:06
Super aromată! E prima oară când am preparat. Dar, mi-a reușit! Cu multă răbdare și soare ( ceea ce vara asta avem din belșug
)!
la 23.06.2013, 20:11
Multumesc de reteta! 
Am alcool de 96%, am menta ( maine, de Dragaica, e ziua in care se culege menta ) , deci asta voi face
la 23.06.2013, 20:20
Mmm ce racoros
la 23.06.2013, 20:20
bun bun
la 23.06.2013, 20:27
Mă bucur Ina, că am reușit să postez rețeta în timp util
probabil lichiorul tău o să fie mai bun, deoarece ai cules menta în momentul ideal
la 23.06.2013, 20:41
foarte bun
la 23.06.2013, 20:45
place
la 23.06.2013, 20:48
Bunnnnnnnnnnnnnn!!
la 23.06.2013, 20:50
super
la 23.06.2013, 20:53
Minunat!
la 23.06.2013, 21:19
tare bun, nu?!
la 23.06.2013, 21:32
foarte bun
la 23.06.2013, 22:19
buuuuun un paharel
COMENTEAZA