Lichior de mentă

Postat de panacris in Bauturi
23 Iun 2013 | 18744 vizualizari

Un lichior deosebit! Un adevărat medicament, folosit ca digestiv!

Inapoi la reteta

Comentarii (21)

la 23.06.2013, 20:03
ce bun o fi
la 23.06.2013, 20:06
Super aromată! E prima oară când am preparat. Dar, mi-a reușit! Cu multă răbdare și soare ( ceea ce vara asta avem din belșug )!
la 23.06.2013, 20:11
Multumesc de reteta!
Am alcool de 96%, am menta ( maine, de Dragaica, e ziua in care se culege menta ) , deci asta voi face
la 23.06.2013, 20:20
Mmm ce racoros
la 23.06.2013, 20:20
bun bun
la 23.06.2013, 20:27
Mă bucur Ina, că am reușit să postez rețeta în timp util probabil lichiorul tău o să fie mai bun, deoarece ai cules menta în momentul ideal
la 23.06.2013, 20:36
la 23.06.2013, 20:41
foarte bun
la 23.06.2013, 20:45
place
la 23.06.2013, 20:48
Bunnnnnnnnnnnnnn!!
la 23.06.2013, 20:50
super
la 23.06.2013, 20:53
Minunat!
la 23.06.2013, 21:19
tare bun, nu?!
la 23.06.2013, 21:32
foarte bun
la 23.06.2013, 22:19
buuuuun un paharel

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or