LimonadaPostat de Dya in Bauturi Pentru zilele toride! Inapoi la reteta |
))
Si eu si eu... da' sa mi-o faceti mai dulce, da?
...mai dulce..iham..nah..fie cum o vrei...
)))))))))
deci... da! fie cum vreti! o pregatesc dupa cum va pofteste inimioara!
hai ca am venit
ce bine ar merge acum o limonada..!
pup cu mare drag!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|