Limonada (reteta Jamilla)
Postat de cristeena20 in Bauturi 19 Iun 2013 | 6602 vizualizari
Cum ador limonada, azi am incercat reteta Jamilei si pot spune ca e cea mai buna limonada pe care am baut-o vreodata.V-o recomand !!!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (18)
la 19.06.2013, 17:38
Sunt convins că-i la fel de bună ca cea a Geaninei. Şi pe cpldura asta merge de minune.
la 19.06.2013, 17:42
care caldura ca aici e un frig..17 grade cu vant puternic
nu e normal..
la 19.06.2013, 17:43
Ce merge limonada pe caldura asta...ma duc sa fac si eu...
la 19.06.2013, 17:46
ce simpatica esti
la 19.06.2013, 17:47
La noi sunt 36 de grade, Cristeena.
la 19.06.2013, 17:49
Bunaaaaa si racoroasa
la 19.06.2013, 17:52
Eu ma coc in casa, linga aragaz cred ca am 50 grade
la 19.06.2013, 17:52
s-a intors lumea cu susul in jos padre...aici tara tropicala...in toiul verii..cu astfel de frig...
la 19.06.2013, 18:03
Foarte buna! neaparat trebuie sa fac si eu
la 19.06.2013, 18:26
buuun
la 19.06.2013, 18:30
Cristina, ma bucur mult ca ti-a placut! e intr-adevar superba!
la 19.06.2013, 18:57
mmmmm....merge perfect acum un pahar de limonada


la 19.06.2013, 19:26
Buna rau pe caldura si nu numai
COMENTEAZA