Limonada (reteta Jamilla)

Postat de cristeena20 in Bauturi
19 Iun 2013 | 6602 vizualizari

Cum ador limonada, azi am incercat reteta Jamilei si pot spune ca e cea mai buna limonada pe care am baut-o vreodata.V-o recomand !!!

Inapoi la reteta

Comentarii (18)

la 19.06.2013, 17:38
Sunt convins că-i la fel de bună ca cea a Geaninei. Şi pe cpldura asta merge de minune.
la 19.06.2013, 17:42
care caldura ca aici e un frig..17 grade cu vant puternic nu e normal..
la 19.06.2013, 17:43
Ce merge limonada pe caldura asta...ma duc sa fac si eu...
la 19.06.2013, 17:46
ce simpatica esti
la 19.06.2013, 17:47
La noi sunt 36 de grade, Cristeena.
la 19.06.2013, 17:49
Bunaaaaa si racoroasa
la 19.06.2013, 17:52
Eu ma coc in casa, linga aragaz cred ca am 50 grade
la 19.06.2013, 17:52
s-a intors lumea cu susul in jos padre...aici tara tropicala...in toiul verii..cu astfel de frig...
la 19.06.2013, 18:03
Foarte buna! neaparat trebuie sa fac si eu
la 19.06.2013, 18:26
buuun
la 19.06.2013, 18:30
Cristina, ma bucur mult ca ti-a placut! e intr-adevar superba!
la 19.06.2013, 18:34
la 19.06.2013, 18:57
mmmmm....merge perfect acum un pahar de limonada
la 19.06.2013, 19:10
la 19.06.2013, 19:26
Buna rau pe caldura si nu numai

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or