Mamaliga pripitaPostat de Bunica in Aperitive / Garnituri Am avut o perioada in care nu mancam mamaliga si nici nu stiam sa fac.Insa cu vreo 10 ani in urma am descoperit mamaliga pripita si de atunci doar asa fac mamaliga. Inapoi la reteta |

),mor de foame
)psssstttttt
)

A avut altcineva grija
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|