Mancare de ardei coptiPostat de medioto59 in Mancaruri de legume Sursa de inspiratie pentru aceasta reteta a fost Gaby. Stiu, a ta a fost mai buna dar gusta si din a mea te rog si nu te stramba ca nu-ti place...hahaha. Inapoi la reteta |
......da ma asteptam la asa ceva da nu credeam ca o sa spuneti in public
...........bai , si in alta ordine de idei era mancare de post si nu avea ce cauta fripturica aici
......numai la carne te gandesti..........si na asa mi-a placut mie cu piure..........si na ca mi-ai stricat ziua
...........auzi , mi-ai dat macar furculite sa nu ma supar de tot?






am spus eu ca sunteti duse.....suntem....


.......................

..................
.................
)))))

vreau



bun
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|