Mancare de ardei coptiPostat de medioto59 in Mancaruri de legume Sursa de inspiratie pentru aceasta reteta a fost Gaby. Stiu, a ta a fost mai buna dar gusta si din a mea te rog si nu te stramba ca nu-ti place...hahaha. Inapoi la reteta |
Ce de rosu!










Stii cine cauta asa ceva si mi-am permis sa-i trimit reteta ta ? Gabi si Mone...Capeti
multe !
...............


.ps. in alta ordine de idei, ce puii mei cauta piureul de cartofi langa aceasta mancare?
. no! aici merge o costitza, o fripturica, nu garnitura peste garnitura. m-ati dezamagit amarnic doamna
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|