Postat de deyutzky in Mancaruri de legume9 Iul 2016 | 6322 vizualizari
Nu stiu voua, dar mie-mi plac la nebunie ardeii copti. :)) I-am pregatit in combinatie cu pastai si a iesit o mancarica tare buna.