Mancarica de legume cu soia
Postat de privatelaura
Am curatat si am spalat legumele. Feliile de soia le-am pus la fiert in apa cu putina sare, cam 20 minute. Dupa ce au fiert, le-ambscos si le-am lasat la scurs intr-o strecuratoare. Ceapa am...
Citeste continuarea



serveste draga mea
ca nu se inghesue lumea la dovlecel
dar habar nu au ce pierd
spune tu daca n-am dreptate

