Mazare cu pui si galustePostat de Corina33 in Pui O mancarica simpla si buna, nimic spectaculos...reteta a suferit putine modificari, mama o facea cu rantas si boia, eu pun suc de rosii...ce sa-i faci, nu mai respectam traditia, ne dorim doar o digestie mai usoara :)) Inapoi la reteta |


te admir tare mult,esti foarte atenta la cum gatesti si ce gatesti







Arata foarte bine.




multumesc





|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|