Melba cu piersici
Postat de ela in Prajituri 5 Dec 2011 | 21103 vizualizari
nu va mai spun ca ador prajiturile de la dr Oetker :)))....tot de ziua mamei si a sotului meu am facut si prajitura asta,bineinteles ca am adaptat-o si de data asta gustului meu si am facut-o cu totul altfel decat scria pe cutie....este delicioasa
Inapoi la reteta
|
Comentarii (26)
la 05.12.2011, 17:53
pot sa ma servesc ,Eluco ca arata asa de bine ca asi da o fuga pana la tine(ete ca am facut si o rima se pare
la 05.12.2011, 17:54
vin si eu
la 05.12.2011, 18:01
Maria,de cand nu te-am mai vazut
la 05.12.2011, 18:01
Sufletista
la 05.12.2011, 18:54
vaiii cum arata
la 05.12.2011, 18:54
buna buna
la 05.12.2011, 19:07
e delicioasa
la 05.12.2011, 19:19
Este minunata, buna si delicioasa.
la 05.12.2011, 19:34
ce frumos!
la 05.12.2011, 19:40
La cat de bine aratauiti de dieta !
la 05.12.2011, 19:56
Superba!
N-am facut niciodata vreo prajitura la cutie (Dr. Oetker), desi toate arata fantastic.
la 05.12.2011, 20:28
arata suuuperrrrrrr !!!
la 05.12.2011, 20:35
excelent arata !
la 05.12.2011, 21:22
este foarte buna melba
la 05.12.2011, 21:27
superrrr !
COMENTEAZA