Miez de lapte cu jambon si ridichi
Postat de panacris in Aperitive / Garnituri 23 Apr 2012 | 3881 vizualizari
Pentru masa de seara este absolut de savuros!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (22)
la 23.04.2012, 20:13
ce bine arata
la 23.04.2012, 20:15
la 23.04.2012, 20:31
bun
la 23.04.2012, 20:47
Deja am si savurat o portie! Ma uit cu "jind" la portia baietilor, poate nu le place si imi ramane mie portia lor
S-a consumat bateria la cantar, pana cumparam o alta baterie mai dureaza,asa ca pot sa/mi fac de cap
la 23.04.2012, 20:52
da-i bataie Cristina 
)
la 23.04.2012, 20:53
bun
la 23.04.2012, 20:57
Dia, mai am 2 zile
la 23.04.2012, 20:58
Simplu si delicios!
la 23.04.2012, 20:59
pana cumpara baterii bune, ca dupa aia dimineata, la pranz si seara testul cantarului
la 23.04.2012, 21:00
la 23.04.2012, 21:09
bun si delicios
la 23.04.2012, 22:12
mmmmmm, ce bunatate!
COMENTEAZA