Minciunele (Uscatale)Postat de MotanLaOale in Prajituri De mult vreau sa le fac. Le-am facut dupa Jurcovan. Foarte bune au iesit! Inapoi la reteta |
Eu le stiu de uscatele si-s taaare bune!
vreau si eu!!!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|