la 25.11.2012, 06:52 Credeam ca ne minciunesti cu minciunelele,dar .......au iesit rumenite,gustoase si frumoase!
la 25.11.2012, 07:31 faine
la 25.11.2012, 09:39 Am şi uitat de când am făcut ultima dată. Mi-ai făcut poftă cu ele, aşa faine cum ţi-au ieşit!
la 25.11.2012, 09:54 Multumesc
la 25.11.2012, 10:21 buuuuuuuuuneeeee!
la 25.11.2012, 10:29 Iote , de astea vreau io si nu-mi reusesc deloc ... nu stiu , dar nici nu-mi place sa fac aluaturi ... da si mie vreo 20 , poate m-oi satura de minciunele , muaaaaaah Vladimir
la 25.11.2012, 11:07 Multumesc
la 25.11.2012, 11:58 2-3?
la 25.11.2012, 12:53 Sunt si mai multe
la 25.11.2012, 14:27
la 25.11.2012, 14:35
la 25.11.2012, 15:04 ce mai mancam cand eram mici ! o bucurie era !si denumirea ne incanta maxim! noi glumeam ca le mancam si apoi spunem minciuni!