Minciunele (Uscatale)

Postat de MotanLaOale in Prajituri
24 Noi 2012 | 42209 vizualizari

De mult vreau sa le fac. Le-am facut dupa Jurcovan. Foarte bune au iesit!

Inapoi la reteta

Comentarii (45)

la 25.11.2012, 00:01
Limba asta romaneasca Gaby!
la 25.11.2012, 00:02
mai ales la mintea mea ,nu?
la 25.11.2012, 00:14
la 25.11.2012, 06:52
Credeam ca ne minciunesti cu minciunelele,dar .......au iesit rumenite,gustoase si frumoase!
la 25.11.2012, 07:31
faine
la 25.11.2012, 09:39
Am şi uitat de când am făcut ultima dată. Mi-ai făcut poftă cu ele, aşa faine cum ţi-au ieşit!
la 25.11.2012, 09:54
Multumesc
la 25.11.2012, 10:21
buuuuuuuuuneeeee!
la 25.11.2012, 10:29
Iote , de astea vreau io si nu-mi reusesc deloc ... nu stiu , dar nici nu-mi place sa fac aluaturi ... da si mie vreo 20 , poate m-oi satura de minciunele , muaaaaaah Vladimir
la 25.11.2012, 11:07
Multumesc
la 25.11.2012, 11:58
2-3?
la 25.11.2012, 12:53
Sunt si mai multe
la 25.11.2012, 14:27
la 25.11.2012, 14:35
la 25.11.2012, 15:04
ce mai mancam cand eram mici ! o bucurie era !si denumirea ne incanta maxim! noi glumeam ca le mancam si apoi spunem minciuni!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or