Mini amandine
Postat de rocsi_1612 in Prajituri 12 Oct 2010 | 17232 vizualizari
m-am inspirat de la bitza..multumesc de reteta...
Inapoi la reteta
|
Comentarii (34)
la 12.10.2010, 20:44
...amandine...ce bune!
la 12.10.2010, 20:47
Rocsi 

5 furci maaaaaaari
la 12.10.2010, 20:47
Felicitari!
Super arata!
la 12.10.2010, 20:50
Ce buna eeee!
la 12.10.2010, 20:54
super si eu 5 furci si ma servesc


la 12.10.2010, 21:07


pentru tot. esti grozava, fato! tot respectul meu
la 12.10.2010, 21:15
pentru tot. esti grozava, fato! tot respectul meu.......nu vrei sa-mi zici si mie asa?hai te rog
....................rocsi, frumoase foc..................
la 12.10.2010, 21:18
ce te mai bagi in seama tu medi, of tu..numa dupa c.. meu esti, nu pot scrie nik pe siteul asta. MA SUFOCI !!!! INTELEGE ODATA !!!!
la 12.10.2010, 21:36
frumoase 
la 12.10.2010, 22:52
Amandine adevarate !

la 12.10.2010, 23:09
si eu vreau 



la 12.10.2010, 23:23
super harnicuta foc nu gluma ,poate fi mandr pritena ta de tine

5f
la 13.10.2010, 08:32
foarte frumoase si bune
la 13.10.2010, 10:56
multumesc fetelor.....


mai gabi si medi nu va certati pe retetele mele k va bat pe amandoua
la 13.10.2010, 11:42
Rocsi, ce bunatati ai facut!



COMENTEAZA