Mini eclere cu crema de ness
Postat de eduard_09 in Prajituri 25 Iun 2013 | 4853 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 25.06.2013, 09:36
Cred ca am sa fac si eu zilele astea eclere
la 25.06.2013, 09:40
sunt foarte bune
la 25.06.2013, 09:43
am sa incerc si eu
la 25.06.2013, 09:48
la 25.06.2013, 10:14
Îmi place cum sună crema de ness!
la 25.06.2013, 10:36
arata bine!!!!
la 25.06.2013, 11:15
Ooooo da,sigur imi plac!
la 25.06.2013, 11:17
ce buna trebuie sa fie crema de ness
la 25.06.2013, 11:27
si eu vin sa primesc o portie!
la 25.06.2013, 11:40
tare bune!
la 25.06.2013, 11:45
Vreao 10 bucati as dori
la 25.06.2013, 11:49
delicioase
la 25.06.2013, 12:16
multumesc pentru aprecieri
COMENTEAZA