la 03.12.2010, 09:47 sunt atat de delicate mini pitele dar si gustoase super 5 furci ca sunt prima!
la 03.12.2010, 09:49 5 furci
la 03.12.2010, 10:15 buna specificare ,,daca mai ramin,,la mine pizza niciodata nu ramine5f
la 03.12.2010, 10:16 super!
la 03.12.2010, 10:27 bune bune
la 03.12.2010, 11:07 parca sunt prajiturele
la 03.12.2010, 11:11 Yummi, arata super
la 03.12.2010, 11:45 Ce bine arata,vreau si eu una
la 03.12.2010, 11:46
la 03.12.2010, 11:57 Super grozave! Si frumoase...
la 03.12.2010, 12:12 Multumesc fetele,aveti dreptate mai erau ramase vreo 4-5, ca mai era si altceva de papabun,si am observat ca dupa masa ne apuca setea pe rand deci mersul in bucatarie