Mini pizzaPostat de madi_marin in Pizza Am vazut reteta la Bitza si am pus+o si eu in practica. Am injumatatit cantitatile si am schimbat un pic.....dar rezultatul e super gustos si super rapid. Inapoi la reteta |

vreau si eu o pizza,daca nu imi dai nici tu,ma duc la bitza
sigur nu sunt eu aia din ea,
nu mai mananc nimic


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|