Mini pizza cu carnaciori de plescoiPostat de pusikmea in Pizza bai sa nu radeti de numele acestor carnati, ca aici la buzau sunt renumiti acesti carnati si sunt tare buni, numai ca eu nu ma impac prea bine cu ei ca sunt de oaie si picanti...pe astea i le-am facut sotului. reteta am vazt-o la bitza, doar ca eu am adaptat-o cu ce aveam prin frigider si am facut blatul altfel. Inapoi la reteta |
daca imi pui altceva pe ele vreau


)


))).si daca vreau mai mari?
taie-i si lu' barba-tu'
)))
macar unul sa mai aive cu ce masura data viitoare

))
am venit, vreau!













pt mine mai este?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|