Minieclere cu ciocolata
Postat de dakris in Prajituri 6 Apr 2012 | 11053 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (24)
la 06.04.2012, 20:27
Vai ce frumusele sunt...! Imi plac.!
la 06.04.2012, 20:28
multumesc, Ana77!
la 06.04.2012, 20:29
tot din categoria "inca n-am facut" asa ca vreau de la tine
la 06.04.2012, 20:41
tare mult imi plac eclerele...de mica mi-au placut mult!!
la 06.04.2012, 21:00
bune, bune!
la 06.04.2012, 21:10
Buune!
la 06.04.2012, 22:03
imi plac eclerele
la 06.04.2012, 22:44
bune bune
la 06.04.2012, 23:02
as manca si eu unul dar e cam tarziu
la 06.04.2012, 23:25
si eu vreau
la 07.04.2012, 00:06
chiar daca e tarziu ,eu tot vreau unul
la 07.04.2012, 00:41
imi plac eclerele
la 07.04.2012, 09:04
va multumesc pentru aprecieri si comentarii!
la 07.04.2012, 10:53
bune
COMENTEAZA