Mini-mozarella panePostat de RuxyRux in Aperitive / Garnituri Nu stiu daca voua va place branza pane....dar eu cu siguranta o ador! V-as ruga sa nu va apucati de aceasta delicatesa decat daca sunteti bine mancati :)))) altfel exista riscul ca pana la finalul prepararii sa nu va mai ramana nici o urma :)))) sunt ca semintele...dau dependenta grozava! :)))) Inapoi la reteta |

) Multumesc scumpo!

inghit in sec
))
deja imi imaginez cum se-ntinde branza
)
) Si cu cateva dupa Adi. Hai si dupa baieti, ca nu se supara
)

))) Asa voi face promit
)) cand o sa mai am ca le-au stins
)) Te pup cu drag!
Oricum daca alegi sa le prepari le poti face si in stilul tau in care faci pane de obicei...te pup scumpo!
)) O iubesc!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|