Mini-rulouri de pui cu piurePostat de corina241 in Pui
Inapoi la reteta
|
5
SI eu fac asa ceva sunt grozav de bune
5f
prima
sigur primesti portia
asteptam ninsoarea si la noi
nu-i cinstit
mersi de furci
asa-i ca_s bune?
Kamy,Anca
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|