Mini-rulouri de pui cu piure

Postat de corina241 in Pui
13 Dec 2010 | 4704 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (20)

la 13.12.2010, 21:49
Tare bune sunt...delicioase!!!!
la 13.12.2010, 21:52
si eu vreau! 5
la 13.12.2010, 21:56
Si eu ma inscriu la o portie.
la 13.12.2010, 22:08
gata ai facut bradutul sau e poza de alta data?am venit sa imi iau portia de papica
la 13.12.2010, 22:09
la 13.12.2010, 22:15
Si eu vreaaaau,imi dai???
la 13.12.2010, 22:15
Super
la 13.12.2010, 22:36
la 13.12.2010, 22:46
SI eu fac asa ceva sunt grozav de bune
la 13.12.2010, 23:24
la 14.12.2010, 00:25
ce bune-ssss 5f
la 14.12.2010, 00:36
ruxy prima
@LUK
silvioara sigur primesti portia
la 14.12.2010, 00:37
rocsi,este poza de anul trecut asteptam ninsoarea si la noi
la unii prea mult si la altii deloc nu-i cinstit
la 14.12.2010, 00:39
@retetegg
mena,cum sa te refuz
Mihaela,Ina mersi de furci
la 14.12.2010, 00:40
@mihaela 63 asa-i ca_s bune?
dragele mele Kamy,Anca

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or