Mousse de ton

Postat de gurita_ta2005 in Ton
11 Mai 2012 | 5568 vizualizari

am vazut reteta pe un site http://www.lauraadamache.ro/2009/03/mousse-de-ton.html si am vrut sa o fac si eu,e foarte gustoasa

Inapoi la reteta

Comentarii (19)

la 11.05.2012, 22:09
la 11.05.2012, 22:12
daca-i peste hop si eu.
la 11.05.2012, 22:44
la 11.05.2012, 22:44
interesant!
la 11.05.2012, 22:50
mersi mire
la 12.05.2012, 00:14
N-am facut niciodata cu ton prajit, interesanta idee!
la 12.05.2012, 00:48
buuun buun
la 12.05.2012, 01:02
bun tonul, imi place tare mult!
la 12.05.2012, 09:17
bun
la 12.05.2012, 09:32
mmmmmmmmmmmmmmmmm bunnn
la 12.05.2012, 10:29
alldaycooking nu e ton prajit,e ton proaspat din conserva,painea e prajita
la 12.05.2012, 10:39
f. bun, dar eu pun si zeama de lamaie si piper, are un gust mortal !
la 12.05.2012, 12:38
ai dreptate si eu am pus putina zeama de lamaie dar am uitat sa scriu
la 12.05.2012, 15:00
La mine cutiile de ton stau nedesfacute...
la 12.05.2012, 15:14
pai apuca-te de ele

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or